1. Заходячи чи залишаючи додзьо, завжди станьте обличчям вперед і скажіть “Ос”, потім поверніться в напрямі до інших студентів класу, вклоніться і ще раз скажіть “Ос”.
 2. Запізнившись в клас, сядьте на коліна в сейдза обличчям до задніх рядів класу. Чекайте, закривши очі в мокусо. Коли до вас звернуться, залишайтесь в сейдза, поклоніться, сказавши “Shitsurei shimasu” (вибачте за запізнення). Встаньте, поверніться до передньої частини додзьо і вклоніться ще раз, вигукуючи “Ос”, і швидко приєднайтеся до заднього ряду класу. Учні, які запізнються, повинні старатися приходити вчасно.
 3. Не знімайте ніяку частину вашого догі (одягу) під час тренування, поки вам не скажуть цього зробити.
 4. Не їжте, не жуйте жуйку, не куріть в додзьо!
 5. Коли вам кажуть стати в якусь позицію чи вишикуватись в ряди, завжди рухайтесь якомога швидше – не ходіть повільно.
 6. Ніколи не вправляйтесь в куміте, коли відсутній інструктор.
 7. Не запрошуйте для куміте бійця високого ступеня. Але ніколи не відмовляйтесь від бою, якщо вас запросив боєць з високим ступенем.
 8. Не залишайте шеренгу ні за яких обставин без дозволу інструктора. Ніколи не йдіть між рядами, чи між інструктором і тими, хто займається . Якщо вам потрібно вийти, пройдіть за рядом, в якому ви знаходились.
 9. Звертайтесь до свого інструктора: Семпай, Сенсей чи Шихан залежно від звання. Не звертайтесь в класі до інструктора по імені.
 10. Не сваріться, не смійтесь, , не розмовляйте, не сидіть розвалившись, будьте уважними під час тренування. Відносьтесь до тренувань серйозно, це не місце для сміху. Каратист завжди слідкує за своїми діями і добре себе поводить. Володіння високим ступенем (особливо чорним поясом) – це не білет для безцеремонності в додзьо. Не тратьте марно свій час і час інших, якщо ви ще не готові, щоб відноситись до тренувань і до товаришів-каратистів з повагою і заслуженою серйозністю. Учень мусить залишатись в класі до виконання останнього поклону (закінчення ритуалу) в кінці тренування. Порушення цього правила неприпустиме.
 11. Поверніться назад від передньої частини класу, чи від вашого партнера, якщо ви працюєте з кимось, щоб перев’язати пояс чи заправитись. Вчіться поважати ваш пояс як символ ваших зусиль в тренуваннях.
 12. Ваше догі має бути чисто випраним і акуратним в будь-який час. Ваш пояс має бути висушеним, але не випраним, так як він вміщає дух вашої праці на тренуваннях.
 13. Уважно слухайте вказівки інструктора. Пам’ятайте, що інструктор не попросить вас зробити щось таке, що він чи вона теж не зроблять. Виконуйте всі вимоги інструктора, викликаючи голосно “Ос”.
 14. До інструктора, потрібно ставитися з високою повагою. Карате починається і закінчується ввічливістю. Якщо ви не можете знайти в собі вміння показати повагу до людини, яка тратить на вас час, на те, щоб навчити вас, то ви не належите до додзьо карате. Ніколи не сперечайтесь і не розмовляйте в класі, поки вас не спитає інструктор.
 15. Заради безпеки і акуратності не носіть коштовностей під час тренувань, чи коли вдягаєте догі (металічні предмети, ланцюжки, персні, кульчики і т.п.). Мобільні телефони учнів повинні бути вимкнені.
 16. Завжди тримайте нігті на руках і ногах чистими і коротко підстриженими. Завжди слідкуйте, щоб ваші ноги та руки були чисто вимитими для тренування.
 17. Обов’язково ходіть в туалет до тренування. Випадковий удар в повний міхур може бути небезпечним. Старайтесь також пам’ятати, що тренування на повний шлунок недобре для тіла, тому старайтесь їсти хоча б за годину до тренування.