Масутацу Ояма

У 1994 році Сосай Масутацу Ояма покинув нас. І сталося те, що часто відбувається в світі людей: учні побилися за спадок Вчителя.

Після того, як помер засновник Сосай Масутатсу Ояма, WKO взялася поширювати Kyokushin карате в усьому світі. WKO (в Японії та багатьох інших країнах відома як Shinkyokushinkai) зі штаб-квартирою (So-Honbu) в Токіо.

Кенджі Мідорі

Кенджі Мідори, учень Масутацу Оями і переможець П’ятого Чемпіонату Світу з Кіокушинкай-карате (1991). Він заснував Всесвітню організацію карате (WKO) й очолив її. він назвав свій стиль ШинКіокушинкай і доповнив символіку кіокушин-карате власною

WKO налічує більш ніж 100 000 членів в 70 країнах світу, і це – одна з найбільших організацій повноконтактного карате в світі. Серед наших членів представлене велике різноманіття націй, культур, релігій та рас, але в організації, подібній до такої, це не має значення, і навіть в цю мить де-небудь люди навчаються в їх додзьо з сильним духом та дивізом ОСУ!. WKO – организація з центром в Японії, країні – батьківщині карате, і ми слідуєм істинному Budo-карате і отримали велику підтримку суспільства.

 

Наша організація не лише викладає Budo-карате, також ми організовуємо міжнародні турніри типу Чемпіонату Світу, Кубка Світу і т.д., також ми зареєстровані як Некомерційна Організація (NPO) і виконуємо декілька дій під цим іменем (акти милосердя, добровільного навчання і т.д.). Наша організація має також ідеал і віру, і наша емблема має форму японского символа «kokoro», що означає серце (або розум).Це символ нашої ідеї «тренування розуму» і з концепцією NPO (некомерційна організація) в основі, ми працюємо згідно з трьома головними засадами: «освіта молодого покоління», «міжнародний обмін» і «внесок у суспільство».

 

Цим шляхом наша організація буде продовжувати слідувати Budo-карате і створювати силу і доброту, і через наш офіційний статус як NPO, WKO Shinkyokushinkai продовжить передавати карате Світу.