Про переваги карате як одного з найкращих видів спорту для дітей

 

Ваша дитина сильна, спритна й має явні спортивні завдатки? Їй буде корисно займатись карате! Ваша дитина має різноманітні інтереси й не прагне спортивної кар’єри в житті? Їй теж стануть корисними заняття карате. Про цю користь для дітей ми й розповімо детальніше.

Карате — це цілісна система розвитку тіла й духу. Зокрема, воно чудово розвиває координацію рухів. Дитина, яка займається карате, буде мати перевагу порівняно з однолітками у рівні володіння власним тілом. Погляньте тільки на вправи «ката», що входитимуть в обов’язкову програму занять карате Вашої дитини. Це тільки видається, що вони надто складні, щоб дитина їх опанувала. Під керівництвом наших тренерів ката зможуть опанувати усі.

Ви знаєте важливий принцип розвиваючих занять: тренуємо координацію рухів – посилено розвивається інтелект. Коли вдосконалюється тіло, вдосконалюється й розум. Навчання ката є посильним завданням для всіх каратистів, навіть якщо дитина не має особливих спортивних здібностей. Навчитися ката у рамках занять карате буде корисно всім дітям.

Заняття карате розвивають фізичну силу й вольову складову характеру. Карате дисциплінує та навчає долати труднощі. Тобто, ці заняття дають те, що однозначно допоможе Вашій дитині у житті. Наші учні, Ваші діти, цілеспрямовано й систематично працюють на результат: складають черговий іспит, отримують черговий учнівський, а згодом і вищий ступінь у вигляді нового поясу чи нашивки на пояс. Ті риси характеру, яких дитина набуває та які розвиває в процесі навчання карате, формують із активної дитини — лідера, а з делікатної та сором’язливої — впевнену в собі особистість.

Вашій дитині, без сумніву, додаватиме певності в собі й те, що її фізична сила від іспиту до іспиту зростатиме. Шкільні нормативи з фізкультури для юного спортсмена — така дрібниця! Сильна дитина впевненіше почуватиметься в колективі й завжди зможе себе захистити.

Ми добре розуміємо, що в дитячих конфліктах фізична сила вторинна, і головну роль відіграє характер дитини. Заняття карате розвивають не тільки фізичну силу й координацію. Наші інструктори навчать Вашу дитину, як керувати своєю силою і як застосовувати її з обрежністю. Кожного заняття діти повторюють «додзьо-кун»: правила поведінки справжнього каратиста, які вчать людину керувати свої пориви і бути впевненою в будь-яких ситуаціях.

Ще один позитивний фактор, яким скористається Ваша дитина на заняттях із карате — цілком інше, аніж у школі, середовище для спілкування. Діти, які тренуються — це невипадковий колектив. Вони об’єднані спортивним духом, дисципліновані й сильні. Це, що називається, «хороша компанія». У разі, якщо у Вашої дитини з якихось причин не складаються стосунки з однокласниками, вона матиме на тренуваннях іншу, добру компанію для спілкування й дружби.

Відчути себе комфортно у колі однодумців нашим дітям допомагають численні заходи, які організує федерація для тренувань юних каратистів на природі. Діти ходять у походи — одноденні та з ночівлею в наметах. Влітку вони мають можливість поїхати у спортивні табори.